Garanti Kapsamı ve Şartları
İnternet sitemizde satışa sunulmuş tüm ürünler ithalatçı veya üretici firma garantisi altındadır.Ürünlerin garanti içeriğini ve süresini tamamen üretici firma belirlemektedir. İade etmek istediğiniz ürün,satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz,ürünün kutusunun açılmamış olması ve kullanılmamış olması gerekmektedir.Ürünün kutusu açılmış ve kullanılmış olması durumunda ürün iadesi kabul edilemez.

Garanti Kapsamındaki Arızalı Ürünlerin Tamir Ve Değişim Süreci

Öncelikle Firmamızla irtibata geçip garanti kapsamındaki arızalı ürün ile ilgili bilgi verilmesi gerekmektedir.Yapılan görüşmede garanti kapsamındaki ürün gerçekten arızalı/bozuk olduğu tespit edilirse.Arızalı ürünü faturası ,orijinal kutu ve ambalajlarıyla eksiksiz olarak, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle Kargo ücretsiz firmamıza gönderebilirsiniz.Anlaşmalı olmadığımız kargo şirketleriyle yapılan gönderilerin kargo bedeli müşteriye yansıtılır.

Gönderilen garanti kapsamındaki arızalı/bozuk ürün firmamız tarafından ithalatcı ve üretici firmanın teknik servisine gönderilir.İthalatcı ve Üretici firma tarafından teste tabi tutulur.Bu süreç ürün firmamıza ulaştıktan itibaren maksimum 30 iş günü sürebilir.Yapılan teste ürün gerçekten arızalı/bozuk ise
01
Uyarı
Tamir edilip sorun giderilir ve ürün çalışır vaziyette firmamıza teslim edilir ve adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile sevk edilir.
02
Uyarı
Ancak ürününüzdeki arıza/kusur “Kullanıcı Hatası” (Düşürme , kırma , sıvı teması vb.) olarak tespit edilirse Ürün müşteriye geri iade edilir.
Garanti kapsamındaki arızalı/bozuk ürünlerin firmamıza ulaşım bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır. Firmamıza gönderilen garanti kapsamındaki arızalı ürünler sadece anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığı ile gönderilirse ürün teknik servisimizce kabul edilir.Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere kargo firmasına geri verilecektir.

Teknik servisimizden Müşteriye ulaşım bedeli müşteri tarafından karşılanacaktır.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.