Ürün İade Şartları
İade etmek istediğiniz ürün, ilk satın aldığınız andaki gibi kusursuz, eksiksiz ,kutusu açılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir.Bu durumda kargo ücreti kullanıcıya ait olmak üzere ürünü 1 ay içerisinde firmamıza iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün,satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz,ürünün kutusunun açılmamış olması ve kullanılmamış olması gerekmektedir.Ürünün kutusu açılmış ve kullanılmış olması durumunda ürün iadesi kabul edilemez.

Ürün İadesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

01
Uyarı
Ürünler mutlaka orijinal kutusu ve ambalajında iade edilmelidir. Orjinal Kutusu ve ambalajı bozulmuş,kullanılmış,bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak durumdaki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
02
Uyarı
İade etmek istediğiniz ürünün kargo geliş ve gidiş ücretleri müşteriye aittir.
03
Uyarı
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturada (Alt nüshaları dahil) iade edilmelidir. Ürünün faturası firma adına kesilmiş ise,iade ederken kurumun düzenlediği iade faturası ile birlikte gönderilmelidir.Ürünle birlikte fatura gönderilmediği durumda iade kabul edilmemektedir.
04
Uyarı
Satın alınan ürünlerde verilen hediye varsa,ürün iadesinde hediyelerde iade edilmelidir.
05
Uyarı
İade için gönderilen ürünler,teknik servis tarafından iadeye uygunluğu incelenir.İadenizin onaylanmasının ardından ,satın alma şeklinize göre hesap numaranıza veya kredi kartınıza iade tutarı aktarılır.Bu işlemin ortalama süresi 1-7 gün arasıdır.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.