Sitemizde Güvenlik
İçiniz rahat olsun, Dolum Dünyası online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.

SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
01
Kredi Kartı Güvenliği
Dolumdunyasi.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Yeni tip tarayıcılarda adres satırı yanında bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

Dolumdunyasi.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. Sitemiz çok zorda olsa üçüncü şahısların eline geçmiş olsa bile size ait kredi kartı bilgilerini bulamayacaklardır.
02
SSL Güvenlik
Dolumdunyasi.com, bankalar tarafından da zorunluluk kriterleri arasında bulunan SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Dolumdunyasi.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. Bu SSL sertifikası sayesinde alışverişiniz esnasında kart bilgilerinizin çalınmasına karşı sigortalanmış olursunuz. Kredi kartı bilgileriniz SSL sayesinde şifrelenmiş olarak iletildiğinden üçüncü şahısların eline geçmiş olsa bile şifrelenmiş veriler işlerine yaramayacaktır.
03
3D Secure
3D Secure uygulaması hırsızlık ve sahtekarlık olaylarının önüne geçmek için geliştirilmiş bir yöntemdir. 3D secure sistemiyle sitemizden alışveriş yaptığınızda, kart bilgilerini girdikten sonra karşınıza ceptelefonunuza iletilen onay kodunu girmenizi isteyen bir ekran gelmektedir. Bu aradaki işlemler bankanın kendi serverlarında yapıldığıdan dolayı ve arada sunucular arasında iletilen veriler şifreli olduğunda güvenlik açısından bir sorun oluşturmaz.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.