Hakkımızda
Liderav.com, bir Trabzon Av Ve Kamp Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Merkezi Trabzon’da olan Trabzon Av Ve Kamp 2015 yılında kurulmuş ve kara avcılığı,deniz avcılığı,kamp ve outdoor ürünlerinin perakende satışı alanında hizmet vermektedir. Liderav tamamen stok bazlı çalışarak,satışa sunmuş olduğu ürünleri e-ticaret sitesi üzerinden tüm Türkiye ve K.K.T.C’ye ulaştırmaktadır.
 
Av ve doğa tutkunlarının alışveriş dünyasına farklı bir heyecan getiren Liderav, dünyaca ünlü markalara ait kara avı,balık avı,kamp ve outdoor ürünlerini, cazip indirim ve fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Sektöründeki ilklere imza atmayı bir ilke haline getiren Liderav.com, sektöründeki tüm yenilikleri size anında sunmaya devam edecektir.Av ekipmanları konusunda, sadece satış değil, ihtiyaçlarınızın daha iyi analiz edilebilmesi ve doğru malzeme ve ekipmanların bulunabilmesi konusunda danışmanlık hizmeti de verdiğimiz av marketimizden,av malzemeleri ve ekipmanları ihtiyaçlarınızı kolayca temin edebilirsiniz.

Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.