Shimano Catana 1000 FC Olta Makinesi
Ürün Kodu
CAT1000FC
Oylama
Shimano Catana 1000 FC Olta Makinesi Executive Anvil logo Catana 1000 FC Olta Makinesi Product #: CAT1000FC
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 5 İNDİRİM
552,30 TL
KDV Dahil
524,69 TL
% 5 Havale İndirimli 498,45 TL
Kazancınız 26,23 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Makine ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Catana 1000 FC
  Devir
  5,2:1
  Bilye(Rulman) Sayısı
  2+1
  Ağırlık(gr)
  260
  Kalama(Drag) Gücü(kg)
  3
  Bir Turda Misina Sarımı(cm)
  74
  Misina Kapasitesi(mm/metre)
  0,30/110
  Gövde(Body) Yapısı
  XGT7 Grafit
  Kol Yapısı
  Alüminyum
  Kafa Yapısı
  Cold Forget Al
  Yedek Kafa
  1 Adet Grafit
Shimano   Catana 1000 FC

P4(Power-Precision-Performance-pleasure)

Shimano'nun kullanmış olduğu P4 terimi, Gücün, Hassasiyetin, Performansın ve zevkin bileşkesi anlamı taşımaktadır.

AR-C SPOOL(AR-C KAFA)

Birçok test sonucu AR-C kafanın çıkış noktasındaki tasarımın, standart makinelerdeki tasarıma göre daha uzun atış mesafeleri sağladığı ve bununla birlikte arkadan esen rüzgarlı durumlarda misinada oluşan karışmayı azalttığı gözlenmiştir. Aynı zamanda, atış esnasında misinanın kafadan daha küçük spirallerle akmasını sağlar. Ve bu sayede daha az sürtünme ile daha uzun atışlar sağlanır.

VARISPEED 

Shimano teknolojisi ile bilgisayarla ayar yapılarak makine rotorundaki salınım hızını ayarlanıp tutarlı makine hızı elde edilmektedir. Bu sayede makine misinayı daha dengeli ve düzenli sarar.

POWER ROLLER

Shimano tarafından tasarlanan Power Roller, tekrarlanan sarımlar sonrası misinada meydana gelen burulmayı % 50 oranında azaltan özel bir misina kılavuz yüzüdür. Power Roller'ın özel oluklu tasarımı sayesinde sarım esnasında meydana gelen istenmeyen düğüm ve katlanmalar en aza indirgenerek misinanın kafaya daha düzgün sarılması sağlanır.

SUPER STOPPER II

Süper Stopper II, makinenin anında durmasını sağlayan ve istenmeyen geri dönüşleri ortadan kaldıran tek yönlü bir rulman yatağıdır. Bu sayede mikro ölçekli kalama ve hızlı tasmalama imkanı oluşur. 

COLD FORGET SPOOL

Shimano'nun uyguladığı Soğuk dövme işlemi sonucunda kafanın yapısal mukavemet ve hasara karşı direnci artar, ağırlığı ise düşer

DYNABALANCE

Bu özellik, hassasiyet ve pürüzsüzlüğü artırmak için rotoru dengeleyerek sarma işlemi sırasında yalpalamayı ortadan kaldırır. Bilgisayar dengelemesi kullanarak, pürüzsüz bir rotasyon yaratmak ve titreşimleri ortadan kaldırmak için rotor ağırlığını yeniden dengelenmektedir.

XGT7

Shimano'nun yeni XGT7 Grafiti, yüksek sertlik ve uzun ömür için en yeni teknoloji kullanılarak oluşturulan mevcut grafitten% 200 daha güçlü bir yapıdadır.


Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.