Shimano Twin Power FE C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Twin Power FE C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Twin Power FE C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Twin Power FE C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Twin Power FE C3000 Spin Olta Makinesi
Ürün Kodu
TPC3000FE
Oylama
Shimano Twin Power FE C3000 Spin Olta Makinesi Executive Anvil logo Twin Power FE C3000 Spin Olta Makinesi Product #: TPC3000FE
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
20.186,74 TL
% 5 Havale İndirimli 19.177,40 TL
Kazancınız 1.009,34 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Makine ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Twin Power FE C3000
  Bilye(Rulman) Sayısı
  9+1
  Ağırlık(gr)
  215
  Kalama(Drag) Gücü(kg)
  9
  Bir Turda Misina Sarımı(cm)
  75
  Misina Kapasitesi(mm/metre)
  0,18/270
  Kol Yapısı
  Alüminyum
  Kafa Yapısı
  Alüminyum
Shimano Twin Power FE, Performans ve gücün ikonik bir karışımı olan CoreSolid Serisi Makineler, Shimano'nun balıkçılara su üzerinde performansı ve keyfi artıran son derece sağlam, ultra dayanıklı ürünler sunma yönündeki sürekli arayışını temsil ediyor. CoreSolid serisinin en son üyesi olan Twin Power FE, benzersiz çift malzemeli gövde yapısının sunulmasıyla sağlamlığı yeniden tasarlıyor. Alüminyum ve Shimano'nun tescilli karbon fiberle güçlendirilmiş CI4+ teknolojisinin birleşimi, makaranın gövdesindeki esnekliği veya oynamaları ortadan kaldıran bir platform oluşturarak büyük balıklarla savaşırken ek güç sağlar. Twin Power FE'nin içinde Infinity Drive ve InfinityXcross gibi kanıtlanmış üst düzey teknolojiler, dayanıklılığı önemli ölçüde arttırmak için ağır yük altında olağanüstü hafif sarım ve dişli diş yüzeyleri üzerinde etkili kuvvet dağıtımı sunar. InfinityLoop teknolojisinin eklenmesi, minimum örtüşme ile hassas bir sarım modeli oluşturarak, makaradan ayrılan ip üzerindeki sürtünmeyi büyük ölçüde azaltarak gelişmiş döküm performansı sağlar. Shimano'nun sürükleme teknolojisindeki en son gelişmesi olan DuraCross, sürükleme çekişindeki tutarlılıktan ödün vermeden pürüzsüzlük ve dayanıklılık sağlar. Her türlü güç ustalığı durumunda performans göstermeye hazır olan Twin Power FE, Shimano'nun şimdiye kadarki en sağlam CoreSolid gövdesine sarılmış birinci sınıf teknolojilere sahiptir.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.