Dam Nature 3D Spinner #2 4gr Döner Kaşık
Ürün Kodu
5130004-504_45038
Oylama
Dam Nature 3D Spinner #2 4gr Döner Kaşık Executive Anvil logo Nature 3D Spinner #2 4gr Döner Kaşık Product #: 5130004-504_45038
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Numara
KDV Dahil
115,60 TL
% 5 Havale İndirimli 109,82 TL
Kazancınız 5,78 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Nature 3D serisi ile olta balıkçısının belirli yırtıcı türleri hedeflemesine olanak tanıyoruz. Yaygın yem balığı türlerinin son derece gerçekçi bir taklidini sunar ve bıçaklardaki karmaşık 3D süs bu zokaların su altında çok daha gerçekmiş gibi görünmesini sağlar.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.