Fujin Jig-X TR01 Trio 3lü Micro Jig 15gr
Ürün Kodu
8682118526881
Oylama
Fujin Jig-X TR01 Trio 3lü Micro Jig 15gr Executive Anvil logo Jig-X TR01 Trio 3lü Micro Jig 15gr Product #: 8682118526881
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
300,00 TL
% 5 Havale İndirimli 285,00 TL
Kazancınız 15,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Fujin Jig-x Trio, micro jigging ve shore jigging avlarınız için uzun bir test sürecinden sonra ortaya çıkan Jig-X modelinin yeni serisi olarak karşınızda. Özel kalıbı ve atış sırasında sürtünmeyi minimuma indiren hatları ile size uzak atış imkanı sunar. Derin bölgelerde suyun hacmi ile birlikte, emsallerinden farklı olarak, salınım yapar ve daha yavaş batar.

En sevilen 6 rengi sizler için kombinleyerek 3lü paket halinde sizlerin kullanımına sunuyoruz. TR1 ve TR2 olarak iki farklı seçenek şeklinde satışa açılmıştır.
NOT: Zebra Glow olan renkler Double Face olarak tasarlanmıştır. Arka tarafları zebra glow değil düz renkli hologramlıdır.

 

Kullanım Alanları Usege Areas

Palamut, Lüfer, Yazılı Orkinos, Zargana, Tral, Levrek, Iskarmoz, Melanur, Mırmır, Levkit, Kasna, Perch, Sudak, Gökkuşağı Alası
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.