Fujin FastPen 90mm 23gr Maket Balık Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Fujin FastPen 90mm 23gr Maket Balık Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Fujin FastPen 90mm 23gr Maket Balık Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Fujin FastPen 90mm 23gr Maket Balık Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Fujin FastPen 90mm 23gr Maket Balık
Ürün Kodu
8682118522081
Oylama
Fujin FastPen 90mm 23gr Maket Balık Executive Anvil logo FastPen 90mm 23gr Maket Balık Product #: 8682118522081
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
243,00 TL
% 5 Havale İndirimli 230,85 TL
Kazancınız 12,15 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Fujin FastPen 90mm 23gr Maket Balık

Fujin FastPen, açılan ve kapanan arka gagası suya karşı direnç kazandığında, kaçan yem balığına benzer güçlü bir dalga hareketi oluşturur ve hızlı bir yalpalama hareketi ile yüzer. Orta hızda çekişlerde su yüzeyinin biraz altında yüzer, hafif jerkler ile  panikleyip kaçan bir balık eylemi gerçekleştirir ki bu avcı balıkların karşı koyamayacağı bir cazibedir. Hızlı sarımda adeta bir vibrasyon yem gibi titretim yaparak yüzer. Sinking oluşu hareketli ve dalgalı sulardada orta sulara inerek avcı balıkların yemlenme alanlarına ulaşır ve Fujin FasPen bu gibi durumlardada harika balık avlarına olanak tanır.

23gr ağırlığı ile oldukça etkili atış mesafelerine erişim sağlar. Suya düştüğünde bir kere kısa jerk yaparak kuyruğu aktif edebilir sarmaya devam edebilirsiniz. Gerçek kuyruk hareketini taklit ettiği için arkasında bir su dalgası ve kabarcık sesleri bırakır. 8 farklı avcı renk seçeneği mevcuttur. Gece gündüz balık avlarında ve bulanık berrak sularda kullanıma uygundur.

Ürün Bilgileri | Informations
 
Ürün Adı Kanca No Ağırlık Yem Tipi
FastPen 90mm ST41 #6 23gr Sinking
 
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.