Berkley Gulp Alive Nereis Sahte Kurt
Ürün Kodu
BR GASHPNE6 C
Oylama
Berkley Gulp Alive Nereis Sahte Kurt Executive Anvil logo Gulp Alive Nereis Sahte Kurt Product #: BR GASHPNE6 C
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
924,00 TL
% 5 Havale İndirimli 877,80 TL
Kazancınız 46,20 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Gerçekçi Görünüş
Gerçekçi Yüzüş
Özel Gulp! Formülüyle Cezbedici Koku
Doğada Kolayca Çözünür
  Berkley Gulp! Alive! Saltwater Sandworm Nereis, solucan taklitleri en küçük detaya kadar inanılmaz derecede gerçekçidir. Vücudun halkaları veya bacaklarına kadar detaylıca şekillendirilmiştir. Doğal yüzme hareketleri o kadar gerçektir ki, balık onlara dayanamaz. Güçlü bir koku ve lezzet yayan özel Gulp! formülü ile üretilen sudaki kan izi gibi canlı ve güçlü cezbedici bir yem. Doğaya ve hayvanlara karşı zararlı değildir. Doğada çok çabuk çözünür.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.