Shimano Kairiki 8 150M Yellow Örgü İp Misinası
Ürün Kodu
59WPLA58R30
Oylama
Shimano Kairiki 8 150M Yellow Örgü İp Misinası Executive Anvil logo Kairiki 8 150M Yellow Örgü İp Misinası Product #: 59WPLA58R30
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Kalınlık (mm)
KDV Dahil
731,00 TL
% 5 Havale İndirimli 694,45 TL
Kazancınız 36,55 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
VT örgü teknolojisi'ne sahip yeni Shimano Kariki 8 ip misina Japonya'da üretildi. Uzun mesafelere atış yapmak için mükemmel pürüzsüz PE örgü ip misina, Hem tatlı su hemde tuzlu su balıkçılık yöntemleri için mükemmel uyuma, 0.06mm - 0.42mm geniş çaplara, Farklı renk seçeneklerine ve Jigging stili için harika bir özellik olan maksimum %3 gerilim değerine sahiptir.

  0.06mm - 5.3kg
  0.10mm - 6.5kg
  0.16mm - 10.3kg
  0.19mm - 12kg
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.