Fujin Black Camo Back Pack - Balıkçı Sırt Çantası
Ürün Kodu
8682118512983
Oylama
Fujin Black Camo Back Pack - Balıkçı Sırt Çantası Executive Anvil logo Black Camo Back Pack - Balıkçı Sırt Çantası Product #: 8682118512983
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
2.266,00 TL
% 5 Havale İndirimli 2.152,70 TL
Kazancınız 113,30 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Yeni performance ürünlerinden olan çok fonksiyonlu Balıkçı Sırt Çantası, tamamen organize olmanız için tasarlandı. 5 farklı fermuarlı saklama alanı, 3 adet seperatörlü malzeme kutusu ve kamış taşıma askısı ile size her koşulda kolaylık sağlayacak. Hem sırt hem elde taşımaya uygundur


Ürün Bilgileri İnformation1 Adet Küçük Fermuarlı Saklama Gözü

2 Adet Dikey Fermuarlı Saklama Gözü

2 Adet Büyük Fermuarlı Saklama Gözü (Üst Tarafta Bulunan Cırtlı Bölme, İstenildiği Takdirde Alt Kısım İle Birleştirilip Daha Büyük Bir Alan Kazandırılabilir.)

Lastikli Üst Yardımcı Aparat

2 Adet Kamış Taşıma Askısı

Omuz Askısında Bulunan 2 Adet Aksesuar Asma Aparatı
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.