Shimano Stradic FM 1000 Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Stradic FM 1000 Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Stradic FM 1000 Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Stradic FM 1000 Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Stradic FM 1000 Olta Makinesi
Ürün Kodu
ST1000FM
Oylama
Shimano Stradic FM 1000 Olta Makinesi Executive Anvil logo Stradic FM 1000 Olta Makinesi Product #: ST1000FM
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
11.020,00 TL
% 5 Havale İndirimli 10.469,00 TL
Kazancınız 551,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Makine ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Stradic FM 1000
  Devir
  5.1:1
  Bilye(Rulman) Sayısı
  6+1
  Ağırlık(gr)
  185
  Kalama(Drag) Gücü(kg)
  3
  Bir Turda Misina Sarımı(cm)
  64
  Misina Kapasitesi(mm/metre)
  0,16/190
  Gövde(Body) Yapısı
  Hagane Body
  Kol Yapısı
  Alüminyum
  Kafa Yapısı
  Alüminyum
Çok yönlü Stradic olağanüstü bir performans sunar.Güç, zarafet ve pürüzsüzlüğün kıskanılacak bir gülüşünü sunar. Yılların geçmişi ve kusursuz bir itibarla ortaya çıkan yeni nesil Stradic, sürekli olarak sınıfının lider bir performans sunan bir makinadır.
Stradic, Coresolid ürünleri tam ortada yer alır ve ciddi miktarda ileri teknoloji sunar. Farklı türler için farklı bir şekilde Avlanıyor olmanız veya tek bir konuda uzman olmanız fark etmez, Stradic serisinde sizin için bir model vardır. Ağır yemlerin kullanılması ve büyük balıklarla mücadeleyi kolaylaştıracak kadar güçlü ve güçlü, ancak ilişkilerinde esneklik sunacak kadar yumuşak olan Stradic'in kullanımı bir zevktir ve tüm tatlı su ve kıyı tuzlu su koşullarında yetiştirme deneyiminizi geliştirecektir.
Stradic, HAGANE Gear, X-SHIP, Micro Module II, Silent Drive, INFINITYXROSS ve INFINITYDRIVE dahil olmak üzere SHIMANO'nun en iyi teknolojilerinden bazılarına sahiptir. Bu gelişmiş teknolojiler, hafif alüminyum HAGANE gövdesinin içine yerleştirilmiştir ve baskı altında sarım yaparken, sarsılmaz güçlü pürüzsüzlüğü üretir. DURACROSS Drag, aşırı basınç altında bile hassas ve son derece doğru balık oynama kontrolü sağlar. X-Protect'in eklenmesi, bu makarayı hafif kayalıktan tuzlu suda Levrek avcılığına ve tüm tatlı su ortamlarına kadar her şey için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Gelişmiş mesafeli döküm için Uzun Vuruşlu AR-C makara ve mükemmel hat yönetimi için ANTI-TWIST Fin, bu uzun süredir Shimano'nun favorisini birçok koşulda balık tutmak için gerçek bir zevk haline getiriyor.HAGANE GEAR
Sıcak dövmeden farklı olarak, Shimano’nun metalin oda sıcaklığında sıkıştırıldığı hassas soğuk dövme teknolojisi, mükemmel hassasiyet ve mukavemet sağlar. Hagane dişli ham metale yaklaşık olarak 200 ton basınç uygulanarak üretilir. Bu teknoloji ile tek bir işlemde mikron hassasiyetinde bir dişli oluşturmak için herhangi bir kesim işlemi uygulanmaz.


  HAGANE BODY
Hagane gövde, alüminyum ve magnezyum gibi oldukça sert materyallerin alaşımından imal edilmiştir. Bu teknoloji ile ağır yük altında makinenin gövdesinde meydana gelen esneme ve bükülme hareketi minimize edilerek çok daha az güç kaybı ile daha pürüzsüz bir sarım elde edilir. 


MİCROMODULE GEAR
Mükemmel hassasiyetle üretilmiş bu dişliler sayesinde sorunsuz bir güç ve aktarım sağlanır. Bu sayede güçten ödün vermeden çok daha uzun ömürlü pürüzsüz sarım elde edilir. 


X SHIP
Shimano tasarımı bu dişli sistemi, makine içerisinde yer alan tüm dişlilerin optimum şekilde konumlandırılması ve desteklenmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayede ağır yükler altında bile sorunsuz pürüzsüz sarım ve mükemmel bir güç aktarımı elde edilir.X PROTECT
X-Protect, su itici kaplama ile özel tasarlanmış su kanallı labirent yapısını birleştirerek, hafif dişli ve rotor dönüşünden ödün vermeden yüksek düzeyde su direnci sağlar.SILENT DRIVE
Tüm gövde tasarımından, tahrik dişlisi, sonsuz mil, sonsuz mil pimi ve sonsuz mil dişlisi dahil olmak üzere aktarma organının en karmaşık parçalarına kadar, her parça dikkatlice gözden geçirildi ve en küçük boşluklar ve yalpalamalar minimize edilerek mükemmel sessiz bir sarım elde edildi.S A-RB 
A-RB rulmanlar, standart paslanmaz çelik bilyalı rulmanlara göre korozyona en az 10 kat daha dirençli olmasını sağlayan A-RB işleme sürecinden geçmiş paslanmaz çelik bilyalı rulmanlardır. S A-RB , A-RB rulmanlarının yanı sıra dönüşü engelleyen tuz veya kum vb. gibi malzemelerin rulman içerisine girme olasılığını azaltan kalkanlara sahiptir.G FREE BODY
G Free Body teknolojisi, makaranın ağırlık merkezini kamışa yaklaştırmak için geliştirilmiştir. G Free Body, ağırlık merkezini el konumuna yaklaştırarak yorgunluğu azaltmaya ve atış konforunu artırmaya yardımcı olur.ONE PIECE BAIL 
Tek Parça klavuz teli, misinanın, herhangi bir engele takılmadan rahatlıkla kılavuz yüzüğü yatağına ulaşmasına izin verir. Bu sayede daha yüksek av konforu elde edilir.


PARALEL BODY 
Paralel Gövde, makineden çıkan misinanın kamışın ilk kılavuzuna dinamik akışını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Sonuç, atış sırasında misina ilk kılavuza doğru ilerlerken daha az spiral hareket yapar.WATERPROOF DRAG 
Kalama kapağı altında kullanılan sızdırmaz conta sayesinde su ve toz vb. istenmeyen malzemelerin izolasyonu sağlanmıştır.


LONG STROKE SPOOL
Shimano'nun daha uzun atış mesafesi için daha uzun yapıda tasarlanmış yeni kafa yapısı.


AR-C SPOOL
Birçok test sonucu AR-C kafanın çıkış noktasındaki tasarımın, standart makinelerdeki tasarıma göre daha uzun atış mesafeleri sağladığı ve bununla birlikte arkadan esen rüzgarlı durumlarda misinada oluşan karışmayı azalttığı gözlenmiştir. Aynı zamanda, atış esnasında misinanın kafadan daha küçük spirallerle akmasını sağlar. Ve bu sayede daha az sürtünme ile daha uzun atışlar sağlanır.


COLD FORGET SPOOL

Shimano'nun uyguladığı Soğuk dövme işlemi sonucunda kafanın yapısal mukavemet ve hasara karşı direnci artar, ağırlığı ise düşer.Infinity Cross
Shimano, bu teknolojisi ile ayna dişlisi(start dişlisi) ve pinyon dişlisi arasındaki temas alanını genişleterek dişlilerin diş yüzeyine uygulanan yükü daha geniş bir alana dağıttı. Bu sayede dişlilerde meydana gelen deformasyon minimize edilerek dayanıklılık, geleneksel tasarıma kıyasla yaklaşık iki kat arttırıldı.


Infinity Drive
Hafif sarım gerçekleştiren geleneksel X-SHIP yapısı, daha güçlü bir yapıya evrildi.
Pinyon dişlisi ile ana mil arasındaki bölge özel düşük sürtünmeli bir    burç ile desteklenerek kayma direnci büyük ölçüde azaltılmıştır. Ayrıca, ana şaftın kendisine özel yüzey işlemi uygulanarak dönüş torku büyük ölçüde azaltılmıştır. Bu sayede, yüksek yük altında bile çok daha rahat sarım elde edilmiştir. Basınç altında sürtünme sonucu yüksek aşınma direncine maruz kalan kalama pullarında zamanla performans düşmektedir. Geleneksel pulların, elyaf dizilimine dik yönde ek elyaf örgülerle desteklenmesi sonucu düzenli sürtünmeye sahip ve aşınma direnci 10 kattan daha fazla pullar elde edilmiştir. Bu sayede daha uzun süre ve daha stabil kullanılabilecek kalama elde edilmiştir.


Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.