Shimano Salty Advance Sea Bass 290 cm 8-45 gr Spin Kamış Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Salty Advance Sea Bass 290 cm 8-45 gr Spin Kamış Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Salty Advance Sea Bass 290 cm 8-45 gr Spin Kamış Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Salty Advance Sea Bass 290 cm 8-45 gr Spin Kamış Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Salty Advance Sea Bass 290 cm 8-45 gr Spin Kamış
Ürün Kodu
19SASB96M
Oylama
Shimano Salty Advance Sea Bass 290 cm 8-45 gr Spin Kamış Executive Anvil logo Salty Advance Sea Bass 290 cm 8-45 gr Spin Kamış Product #: 19SASB96M
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
7.385,00 TL
% 5 Havale İndirimli 7.015,75 TL
Kazancınız 369,25 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Rod Salty Advance
  Uzunluk(cm)
  290
  Ağırlık(gr)
  147
  Atar(gr)
  8-45
  Kapalı Boy(cm)
  149
  Malzeme
  High Modulus Full Carbon
  Halkalar
  Alconite + Sic tip
  Sap
  Eva
  Taşıma Kılıfı
  Bez
  Parça Sayısı(Adet)
  2

Shimano Salty Advance Sea Bass 290 Cm 8-45 Gr Spin Kamış
Salty Advance Seabass, uzun menzilli levrek balıkçılığı için geliştirilmiştir ve Shimano'nun özel JDM serisinin bir parçasıdır. Paranızın tam karşılığını sunan bu orta fiyatlı ürün grubu, Tam Karbon Gövdeden yapılmıştır ve mükemmel atış performansı sağlayan orta hızlı bir aksiyona sahiptir. Etkili Levrek avcılığı için, oltalarınızın, özellikle sığ bir kumsaldan balık tutarken, genellikle uzun mesafede olacak olan balıkları avlamak için kullanılabilmesi önemlidir. Salty Advance Seabass, 6-32 Gr aralığındaki yemlerinizle çalışmak için yeterli esnekliğe sahipken, yemleri çok uzak mesafelere fırlatacak güce ve uç hızına sahiptir. Salty Advance Seabass Serisinin göz alıcı gövdesi, bu fiyattaki kamışlarda nadiren bulunan yüksek kaliteli Full Carbon'dan yapılmıştır. Salty Advance Sea Bass'ın yüksek kaliteli atış performansını artırmak için hafif Fuji Paslanmaz Çelik Alconite K-tipi kılavuzlar, SiC uç kılavuzu ile sorunsuz ip yönetimi sağlar ve yüksek hızlı atışla ilgili sorunları en aza indirir. Göz alıcı gövdeyi tamamlamak için, modern, ergonomik Shimano EVA ayrık sap takılmıştır.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.