LOWA MADDOX GTX® LO GRAPHİT/ORANGE
Ürün Kodu
MADDOXORANGE-41
Oylama
LOWA MADDOX GTX® LO GRAPHİT/ORANGE Executive Anvil logo MADDOX GTX® LO GRAPHİT/ORANGE Product #: MADDOXORANGE-41
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Ayakkabı Numarası
KDV Dahil
6.790,00 TL
% 5 Havale İndirimli 6.450,50 TL
Kazancınız 339,50 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Ürün Özellikleri

Bu hafif ve son derece nefes alabilen çok yetenekli ayakkabı, en zorlu koşullarda güvenilir konfor sunan çift enjeksiyon kalıplı LOWA-DynaPU® tabana sahiptir. Yenilikçi LOWA MONOWRAP® teknolojisi, zorlu arazide yolun her adımında optimum ayak kılavuzu sağlar. Son derece nefes alabilen file malzemesi aynı derecede sağlamdır. İçine entegre edilen GORE-TEX membran sayesinde, sportif bileksiz ayakkabı sadece hava koşullarına dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda ter üreten aktiviteler sırasında bile ayakları sürekli kuru tutar. Bu nefes alabilen çok yönlü yetenek, başka yerlerde de saat gibi çalışır: pratik Speed-Lace teknolojisinin yardımıyla, spor ayakkabı hızlı ve kolay bir şekilde kişisel ihtiyaçlara göre ayarlanabilir. Havadar hafif ve su geçirmez çok işlevli ayakkabı, ister tatil ister boş zamanlarında olsun, her türlü arazide evde hissettirir. Bu atletik her şeyde ustalığın üzerindeki kavrayıcı LOWA Enduro Evo tabanı, herhangi bir gezinin sonunda, başlangıçta planlanandan kesinlikle biraz daha fazla mesafe kat edecektir.

Ağırlık: 720 g/Çift (UK 8)


Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.