Shimano Bassterra XT+ Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT+ Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT+ Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT+ Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT+ Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı
Ürün Kodu
BSTRXTPSB90M
Oylama
Shimano Bassterra XT+ Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Executive Anvil logo Bassterra XT+ Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Product #: BSTRXTPSB90M
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
6.748,80 TL
% 5 Havale İndirimli 6.411,36 TL
Kazancınız 337,44 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Bassterra XT
  Uzunluk(cm)
  274
  Ağırlık(gr)
  142
  Atar(gr)
  6-32
  Kapalı Boy(cm)
  140
  Malzeme
  Karbon
  Halkalar
  Fuji Fazlite
  Sap
  Eva
  Taşıma Kılıfı
  Bez
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Yüzük Sayısı(Adet)
  8
  Makine Yatağı
  VSS-Tip
Shimano Bassterra XT+ Spin 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı
Bassterra XT+ Sea Bass, Levrek balıkçılığı için özel olarak geliştirilmiştir, yüksek karbon kalitesi ve değer donanımları ile birlikte mükemmel performans sunar. Moderate Fast gövde güçlüdür, duyarlıdır ve mükemmel atış performansı sağlarken, hem yumuşak silikonlarda hem de sert yemlerle etkili bir şekilde avlanmak için yeterince çok yönlüdür. Levrek balıkçılığı konusunda hassasanız ve çoğu özel seçenekten çok daha düşük maliyetli yüksek performanslı bir kamış istiyorsanız, Bassterra XT+ Sea Bass harika bir seçimdir. Diaflash takviyeli Yüksek Katsayılı Full Karbon gövdeleri üzerine inşa edilen bu kamışlar, avcılığınızın keyfini yeni zirvelere yükseltmek için ihtiyacınız olan performansı verecektir. Hafif ve son derece dengeli olan bu uzun atış modelleri, Avrupa'nın kıyı sularında bulunan diğer tuzlu su türleri için de mükemmel seriyi oluşturur. Bassterra XT Plus Sea Bass'ın kalbinde, gücü ve dayanıklılığı artıran ek Diaflash takviyesi ile Yüksek Modüllü Tam Karbondan yapılmış orta hızlı hareket eden hafif bir gövde bulunur ve bu kombinasyon, uzaktaki balıkları hedeflemek için veya engebeli alanlarda mücadele ederken tam kontrolü ele almak için tasarlandı. Uç bölümünde Yüksek Katsayılı Tam Karbonun dahil edilmesi, yemlerin maksimum etkinlikle çalıştırılmasını sağlamak için yanıt verebilirliği artırır.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.