Shimano Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı
Ürün Kodu
BSTRXTSB90M
Oylama
Shimano Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Executive Anvil logo Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı Product #: BSTRXTSB90M
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
5.251,60 TL
% 5 Havale İndirimli 4.989,02 TL
Kazancınız 262,58 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Bassterra XT
  Uzunluk(cm)
  274
  Ağırlık(gr)
  156
  Atar(gr)
  6-32
  Kapalı Boy(cm)
  140
  Malzeme
  Karbon
  Halkalar
  Fuji Fazlite
  Sap
  Eva
  Taşıma Kılıfı
  Bez
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Yüzük Sayısı(Adet)
  8
  Makine Yatağı
  VSS-Tip
Shimano Bassterra XT Sea Bass 274 Cm 6-32 Gr Spin Kamışı
Shimano Bassterra XT Sea bass, Levrek balıkçılığı için özel olarak geliştirilmiştir ve kalite ile fiyatın mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Medium Fast - Orta Hızlı aksiyona sahip gövde güçlüdür ve hassastır. Bassterra XT Sea bass mükemmel atış performansı sağlarken, hem silikon yemlere hem de sert maket ve jig yemlerle etkili bir şekilde aksiyon verebilecek performansta çok yönlüdür. Özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli bir levrek kamışının bütçenizi aştığını düşünüyorsanız, Bassterra XT Seabass serisinin ne kadar iyi ve uygun fiyatlı olduğunu gördüğünüzde, kesinlikle önyargılı fikirlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Yüksek kaliteli gövde üzerine inşa edilmiş, ayırt edici Diaflash kaplamalı bu kamışların kullanımını sadece bir türle sınırlamamanızı öneririz. Avrupa çapında bulunan diğer kıyı tuzlu su türleri için uygun mükemmel kamışlardır. Bassterra XT Sea Bass üzerinde görülebilen ayırt edici dokuma, Shimano'nun Full Carbon blank'ın belirli alanlarına güç ve dayanıklılığı artıran özel Diaflash teknolojisi tarafından yaratılmıştır, uzaktaki balıkları hedeflemek için güç üretmek veya kayaların ve diğer yapıların yakınında balık araken tam kontrolü ele geçirmek için tasarlanmıştır. Uç bölümünde, yem kontrolünü daha etkili yapmak ve balık tutmayı daha keyifli hale getirmek için daha hassas çalışılmıştır. Shimano Bassterra XT, yüksek kaliteli Fuji Paslanmaz Çelik Fazlite kılavuzlarla tamamlandı ve bir VSS makine yatağı ile taçlandırıldı.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.