Rapala Urban Vest Yelek Çanta
Ürün Kodu
CN R RUVP
Oylama
Rapala Urban Vest Yelek Çanta Executive Anvil logo Urban Vest Yelek Çanta Product #: CN R RUVP
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
2.793,00 TL
% 5 Havale İndirimli 2.653,35 TL
Kazancınız 139,65 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
RAPALA URBAN VEST YELEK ÇANTA

RAPALA URBAN VEST PACK

Rapala urban balıkçı yeleği temel ihtiyaçlarınızı göğsünüzde saklamanıza ve yönetmenize olanak tanırken, sırtınızda fazladan malzeme bulundurmanıza olanak tanıyan entegre bir sırt çantasına sahip tam özellikli bir balıkçı yeleğidir. Büyük ön cep, aletleriniz için hızlı çekme pense cepleri ile küçük bir olta takımı kutusuna mükemmel şekilde uyar. Çubuklarınızı, kompakt, genişletilebilir sırt çantasının bir parçasını oluşturan özel tutucularda taşıyabilirsiniz. Sırt çantası ayrıca gerekirse bir hidrasyon kesesi içerir. Tek beden herkese uyar. Renk: dijital kamuflaj/siyah.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.