Lucky John Long John 3.1'' (7.87 cm) 8P Silikon Yem
Ürün Kodu
LJ140118-X_5ac0115
Oylama
Lucky John Long John 3.1'' (7.87 cm) 8P Silikon Yem Executive Anvil logo Long John 3.1'' (7.87 cm) 8P Silikon Yem Product #: LJ140118-X_5ac0115
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
172,80 TL
% 5 Havale İndirimli 164,16 TL
Kazancınız 8,64 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
-Paket içeriği 8 adettir.

UV renk opsiyonlu
Japon dizayn
Bedene enjekte edilmiş esans

 
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE
Vücudun uzatılmış şekli, ona "kıvrılma” nın benzersiz etkisini sağlar.

Lucky John Long John kuyruk ile kafa kısmının arasındaki slim gövdesi ve shad kuyruğu ile suda muhteşem kıvrılma ve kuyruk sallama aksiyonuna sahiptir.

Uzun gövdesi üzerindeki tırtıklı yapı sayesinde sudaki sürtünme direncini maximuma çıkartır uzun gövdesi sayesinde en kıvrak aksiyonu sağlar ve sudaki titreşim dalgalarını diğer silikonlara kıyasla daha uzak mesafelere iletir.

Bu da av esnasında daha ileride pusu kurmuş avcı balıkların veya bulanık sularda görüşün en aza indiği zamanlarda harekete duyarlı avlanabilen (levrek,granyöz,kalkan, yayın,turna,perch)balıkların bu uzun titreşim dalgalarını algılayıp avcı balığı yeme doğru çekmeye yarar bu da Lucky John Long John’un en belirgin özelliğidir.

Silikonun içine zerk edilmiş USKUMRU TADI sayesinde iğneye denk gelmeyen ıssırıklarda dahi uskumrunun tadını alan avcı balığın agresifliğini ve yeme arzusunu uyandıracağından silikonun peşini bırakmayacağını sizlerde yapacağınız avlarda göreceksiniz
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.