Lucky John Tioga 2.9'' (7.36 cm) 7P Silikon Yem
Ürün Kodu
LJ140103-X_0285916
Oylama
Lucky John Tioga 2.9'' (7.36 cm) 7P Silikon Yem Executive Anvil logo Tioga 2.9'' (7.36 cm) 7P Silikon Yem Product #: LJ140103-X_0285916
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
186,88 TL
% 5 Havale İndirimli 177,54 TL
Kazancınız 9,34 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
*Paket içeriği 7 adettir.
 
UV renk opsiyonu
Fosforlu renk opsiyonu
Japon Dizayn
Beden enjekte edilmiş esans


Lucky John Tioga

Tioga

  (8,64 cm) --  (7.36 cm) -- (5.08 cm) --(9,91cm tioga fat ) iki farklı model ve dört farklı boyda karşımıza çıkmaktadır. Öne çıkan renk tavsiyelerim :T47-033-085-PA03-PA01- Gündüz Bulanık su ve gece avları için T26 -F05


      Tioga gerçekçi aksiyona sahip shad kuyuruk ve tırtıklı gövde (yanal kaburga şeritleri ) yapısı sayesinde avcılığını bir adım öne taşımaktadır peki bu shad kuyruk ve tırtıklı gövde ne işe yarar: tırtıklı gövde suyun içerisinde düz ve pürüssüz bir gövdeye nazaran  su içerisinde daha fazla  sürtünme meydana getiecektir bu sürtünme suyun içinde titreşim ve hareket sinyali ayrıca bizlerin duyamayacağı kadar sürtünmeye dayalı ses sinyalı olarak etrafa dağılmaktadır.


      ses havada saniyede 340 metre hızla yayılır bu durum suyun içinde saniyede 1484 metredir. Ülkemizde yaşayan balıkların çoğu gece karanlığında ve bulanık sularda bu ses ve hareket sinyallerini takip ederek avlanırlar bu balıklara örnek vercek olursak (levrek,lüfer, istavrit,eşkina,mırmır,yayın,turna,perch alabalık v.b)


      Gövdedeki tırtıkların direnci sayesinde suda daha kıvrak hareketler yapan tioga shad kuyruğu sayesinde hem daha gerçekçi kuyruk aksiyonu hem de çıkan titreşim ve ses sinyallerini daha uzak mesafelere gönderip avcı balıkları üzerine çekmek için yapılmış  özel bir kuyruk modelidir.

Tioga'nın özellikleri bukadar mı ?

hayır!  tabiki en can alıcı özelliğini de sizlere anlatacağım.


    Lucky John Tioga ofset kanca montajı için de özel olarak tasarlanmıştır kafa ve gövde arasındaki pürüssüz düz kısım ofset kullananlar için düşünülmüştür. böylece sadece jighead ile değil ofset iğne ile sazlıklarda yosunlu bölgelerde takılma derdi olmadan da kullanabileceğiniz bir silikondur. Lucky John Tioga renklerine göre hem UV hemde GLOW renkleri ile gece ve gündüz suyun bulanıklığına göre özenle seçilmiş renk kartelası da çok başarılıdır.

    Tioga  extra olarak silikonun içine zerk edilmiş USKUMRU tadı sayesinde  iğneye denk gelmeyen ıssırıklarda kopan veya parçalanan silikonun  (gövde veya kuyruk kısmı dahil tüm silikona uskumru tadı enjekte edilmiştir)    balığın ağzında bırakacağı uskumru tadından dolayı tioga'nın peşini bırakmayacağı ve aldığı tadın vermiş olduğu yemlenme içgüdüsü ile daha da agresif bir şekilde tekrar hamle yapacağını sizde yapacağınız avlarda göreceksiniz
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.