Fujin Tackle Box 210DS 21cm Çift Taraflı Maket Balık Kutusu
Ürün Kodu
8682118502533
Oylama
Fujin Tackle Box 210DS 21cm Çift Taraflı Maket Balık Kutusu Executive Anvil logo Tackle Box 210DS 21cm Çift Taraflı Maket Balık Kutusu Product #: 8682118502533
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
193,00 TL
% 5 Havale İndirimli 183,35 TL
Kazancınız 9,65 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Ürün Açıklaması Description
Balık avcılığında olmazsa olmaz malzemelerden bir tanesi de, organizer yardımcı kutulardır. Spin avcılığında, maket balıkların daha düzenli ve daha sağlıklı bir şekilde saklamak için kullanılan maket balık kutuları, çoğu yerde kurtarıcı rol oynamaktadır.

Fujin markasının, balık avcılığına kattığı yeni ürün olan Fujin Tackle Box'lar, sizlere farklı disiplinler için geliştirilmiş yardımcı organizer kutular sunmaktadır. 22 cm genişliği ile 6 adet maket balığı rahatlıkla çantanızda taşımanıza olanak tanır.

Kullanım Alanları Usege Areas

Spin avcılığı için maket balık larınızı düzenli bir şekilde organize eder. 22 cm lik her türlü maket balığı saklayabilirsiniz. 

Ürün Bilgileri İnformation
Çift taraflı 22cm genişliğindedir. Toplamda 6 adet maket balık saklayabilirsiniz.

Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.