Hansen Lotus SD 9.8cm 22g Kaşık
Ürün Kodu
61577
Oylama
Hansen Lotus SD 9.8cm 22g Kaşık Executive Anvil logo Lotus SD 9.8cm 22g Kaşık Product #: 61577
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
188,43 TL
% 5 Havale İndirimli 179,01 TL
Kazancınız 9,42 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Lotus SD, mükemmel bir yılan balığı ve solucan sahtesidir. Lotus SD menzilli atışlara uygundur. Benzersiz sallanma ve titreşme aksiyonuyla sergilediği salınım, durduğunda 360 dönüş ile bir araya gelince sahteyi tüm mevsimlerde ölümcül hale getirmiştir. Lotus SD için yüksek kalite pirinç malzeme, iki kat dövme split halka ve kaliteli siyah nikel üçlü iğne kullanıldı. Lotus, Kent Andersen tarafından geliştirildi.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.