Hansen Stripper 7.6cm 22g Kaşık
Ürün Kodu
61621
Oylama
Hansen Stripper 7.6cm 22g Kaşık Executive Anvil logo Stripper 7.6cm 22g Kaşık Product #: 61621
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
153,92 TL
% 5 Havale İndirimli 146,22 TL
Kazancınız 7,70 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Stripper SD kaşık, benzersiz yakalama istatistiği olan özel bir tasarım Kent Andersen, SD versiyonu ile aksiyon performansını iyileştirecek şekilde kısalttı. Büyük, canlı sallanma hareketi, benzersiz seyirme ve titreşim hareketi, çek durdur 360 dönüşle birleştiğinde, av peşinde olan hiçbir harami balığı ilgisiz bırakmaz! Stripper kaşığı akarsularda ölümcül bir aksiyona sahip harika bir €œSpoon Spinner€ haline gelir. Stripper, Kuzey Avrupa'daki birçok ciddi balıkçı için tutku ve ilk tercih haline geldi. 50 mm'lik mikro versiyon, bir Bombarda atış şamandırasının arkasında ve alabalık göllerinde üstünlüğünü kanıtlamıştır. Stripper SD, çift dövülmüş dökme halkalar ve ince telli Siyah nikel turnuva iğnesiyle ile donatıldı. Stripper SD, 314Stainles çelikten yapıldı. Stripper, Kent Andersen tarafından geliştirildi.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.