Shimano 23 Dialuna Spinning Inshore S86L 259cm 5-24gr Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano 23 Dialuna Spinning Inshore S86L 259cm 5-24gr Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano 23 Dialuna Spinning Inshore S86L 259cm 5-24gr Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano 23 Dialuna Spinning Inshore S86L 259cm 5-24gr Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano 23 Dialuna Spinning Inshore S86L 259cm 5-24gr Olta Kamışı
Ürün Kodu
23DLNS86L
Oylama
Shimano 23 Dialuna Spinning Inshore S86L 259cm 5-24gr Olta Kamışı Executive Anvil logo 23 Dialuna Spinning Inshore S86L 259cm 5-24gr Olta Kamışı Product #: 23DLNS86L
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
14.262,85 TL
% 5 Havale İndirimli 13.549,71 TL
Kazancınız 713,14 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Dialuna Spinning Inshore S86L
  Uzunluk(cm)
  259
  Ağırlık(gr)
  112
  Atar(gr)
  5-24
  Kapalı Boy(cm)
  133.3
  Malzeme
  High Modulus Full Carbon + HI-Power X
  Halkalar
  Fuji SiC K
  Sap
  Karbon Monocoque
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Makine Yatağı
  Shimano CI4+
23 Dialuna Spinning
          Dialuna,Shimano JDM serisinden seçilen birinci sınıf Levrek Kamışıdır. Uzun menzilli atış performansı sunan yüksek kaliteli tasarım ve teknolojik olarak gelişmiş karbon yapı, Shimano serisindeki en çok yönlü ve gelişmiş Levrek kamışlarından birini sunmak için birleşir.
          Her şeyi ile mükemmel olan, ancak uzak atışlarda gerçekten mükemmel bir Levrek kamışı arıyorsanız, Dialuna listenizin en üstünde yer almalıdır. Tüm modeller, sürtünmeye neden olan titreşimi azaltmak için hızlı bir toplama hareketi ile birlikte, boşalım sırasında yemin ağırlığını kademeli olarak yükleyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede yemlerinizin zahmetsizce balığa doğru uçmasını izlerken, tek kelimeyle harika hissiyatını yaşayacaksınız.


SPIRAL X
Spiral X, Shimano tarafından patent altına alınan 3 katmalı bir karbon yapıdır. Ortada yer alan dikey tabakayı içten ve dıştan diyagonal (çapraz) şekilde ve zıt yönde karbon bantla çok sıkı bir şekilde sarılarak oluşturulan bu yapı sayesinde, ağırlık arttırılmadan daha yüksek burulma ve sıkışma mukavemeti elde edilmiştir. Bu sayede atış ve balıkla mücadele esnasında çok daha hızlı güç aktarımı elde edilmiştir.


HI POWER X
Hi-Power X yapısında, kamışın en dış katmanı, bir dizi "X" şekli oluşturan karbon bantla çapraz olarak sarılır. Bandın genişliği, sarma açısı ve kamışın sarılı kısmı hedef balık türüne göre çok hassas ayarlanmıştır.    Bu üretim süreci esnekliği, artırılmış genel güçün ve ek bükülme direncinin ayarlamasına olanak tanır. Kısacası, Hi-Power X yapısı, keskin ve net bir kamış kontrolü sağlar.


CI4+
Shimano'nun karbon fiber ile güçlendirilmiş orijinal CI4 malzemesi geliştirilerek daha hafif ve geleneksel reçinelere göre daha yüksek mukavemete sahip CI4+ oluşturuldu.    Ergonomik ve hafif CI4+ makine yatağı balık avı esnasında en iyi konforu ve kavramayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Carbon Monocoque
Shimano, geleneksel eva ve mantar sap tasarımının dışına çıkarak, karbon malzeme ile içi boş yekpare entegre tasarımı sayesinde eşi görülmemiş hafifliğe ve hassasiyete sahip carbon monocoque sapı geliştirdi. Sonuç olarak  kamışın toplam ağırlığını azaltmanın yanı sıra en önemli özelliği hassaslığın %130 oranında arttırmasıdır. Bu sayede oltanın ucunda ki en ufak hareketliliği dahi kolayca hissedersiniz.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.