Savage Gear Gobster Shad 9 cm 9 gr Dark Water Mix 5 Pcs
Ürün Kodu
76955
Oylama
Savage Gear Gobster Shad 9 cm 9 gr Dark Water Mix 5 Pcs Executive Anvil logo Gobster Shad 9 cm 9 gr Dark Water Mix 5 Pcs Product #: 76955
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
181,83 TL
% 5 Havale İndirimli 172,74 TL
Kazancınız 9,09 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Gerçekten büyüleyici bir yüzme aksiyonuna sahip düz profilli bir sahte, bu sevimli küçük kaya balığı avcı balıklar için çok fazla bela çıkarır. Gobster Shad suda yüzerken yırtıcıların dikkatini çekmek için büyük bir türbülans ve titreşim yaratır. Aynı zamanda çok yönlüdür, EWG (weedless) iğneler ve ofset iğneler ile balık tutmak için mükemmeldir ve jig kafalarına da kolayca monte edilebilir. Bu suni balığın aksiyonu ve profili benzersizdir ve levrek, turna, sudak ve hemen hemen tüm diğer yırtıcı balıkları yakalamak için idealdir.

• İşlenmiş detaylara sahip düz profil
• Darbeyi tetikleyen koku
• İkiz ve üçlü enjeksiyon renkleri
• Süper tekme aksiyonu
• Ofset ve EWG iğneli otsuz halka için arka yuva
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.