Shimano Nasci FC 2500 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Nasci FC 2500 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Nasci FC 2500 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Nasci FC 2500 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Nasci FC 2500 Spin Olta Makinesi
Ürün Kodu
NAS2500FC
Oylama
Shimano Nasci FC 2500 Spin Olta Makinesi Executive Anvil logo Nasci FC 2500 Spin Olta Makinesi Product #: NAS2500FC
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 5 İNDİRİM
2.550,85 TL
KDV Dahil
2.423,31 TL
% 5 Havale İndirimli 2.302,14 TL
Kazancınız 121,17 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Makine ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Nasci FC 2500
  Devir
  5.1:1
  Bilye(Rulman) Sayısı
  5+1
  Ağırlık(gr)
  240
  Kalama(Drag) Gücü(kg)
  9
  Bir Turda Misina Sarımı(cm)
  73
  Misina Kapasitesi(mm/metre)
  0,25/160
  Gövde(Body) Yapısı
  XT7
  Kol Yapısı
  Alüminyum
  Kafa Yapısı
  Alüminyum
HAGANE GEAR
Sıcak dövmeden farklı olarak, Shimano’nun metalin oda sıcaklığında sıkıştırıldığı hassas soğuk dövme teknolojisi, mükemmel hassasiyet ve mukavemet sağlar. Hagane dişli ham metale yaklaşık olarak 200 ton basınç uygulanarak üretilir. Bu teknoloji ile tek bir işlemde mikron hassasiyetinde bir dişli oluşturmak için herhangi bir kesim işlemi uygulanmaz.
SILENT DRIVE
Tüm gövde tasarımından, tahrik dişlisi, sonsuz mil, sonsuz mil pimi ve sonsuz mil dişlisi dahil olmak üzere aktarma organının en karmaşık parçalarına kadar, her parça dikkatlice gözden geçirildi ve en küçük boşluklar ve yalpalamalar minimize edilerek mükemmel sessiz bir sarım elde edildi.

X SHIP
Shimano tasarımı bu dişli sistemi, makine içerisinde yer alan tüm dişlilerin optimum şekilde konumlandırılması ve desteklenmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayede ağır yükler altında bile sorunsuz pürüzsüz sarım ve mükemmel bir güç aktarımı elde edilir.S A-RB 
A-RB rulmanlar, standart paslanmaz çelik bilyalı rulmanlara göre korozyona en az 10 kat daha dirençli olmasını sağlayan A-RB işleme sürecinden geçmiş paslanmaz çelik bilyalı rulmanlardır. S A-RB , A-RB rulmanlarının yanı sıra dönüşü engelleyen tuz veya kum vb. gibi malzemelerin rulman içerisine girme olasılığını azaltan kalkanlara sahiptir.

  SUPER STOPPER II
Süper Stopper II, makinenin anında durmasını sağlayan ve istenmeyen geri dönüşleri ortadan kaldıran tek yönlü bir rulman yatağıdır. Bu sayede mikro ölçekli kalama ve hızlı tasmalama imkanı oluşur. DYNA BALANCE
Bu özellik, hassasiyeti ve pürüzsüzlüğü artırmak için rotoru ters dengeleyerek geri dönüş sırasında sallanmayı ortadan kaldırır. Shimano, otomobil lastiği dengelemesine benzer bir yaklaşım olan bilgisayar dengelemesini kullanarak, düzgün bir dönüş oluşturmak ve makineden kaynaklanan titreşimleri ortadan kaldırmak için rotor ağırlığını dengelemiştir.

G FREE BODY
G Free Body teknolojisi, makaranın ağırlık merkezini kamışa yaklaştırmak için geliştirilmiştir. G Free Body, ağırlık merkezini el konumuna yaklaştırarak yorgunluğu azaltmaya ve atış konforunu artırmaya yardımcı olur.

PARALEL BODY 
Paralel Gövde, makineden çıkan misinanın kamışın ilk kılavuzuna dinamik akışını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Sonuç, atış sırasında misina ilk kılavuza doğru ilerlerken daha az spiral hareket yapar.

WATERPROOF DRAG 
Kalama kapağı altında kullanılan sızdırmaz conta sayesinde su ve toz vb. istenmeyen malzemelerin izolasyonu sağlanmıştır.

AR-C SPOOL
Birçok test sonucu AR-C kafanın çıkış noktasındaki tasarımın, standart makinelerdeki tasarıma göre daha uzun atış mesafeleri sağladığı ve bununla birlikte arkadan esen rüzgarlı durumlarda misinada oluşan karışmayı azalttığı gözlenmiştir. Aynı zamanda, atış esnasında misinanın kafadan daha küçük spirallerle akmasını sağlar. Ve bu sayede daha az sürtünme ile daha uzun atışlar sağlanır.

COLD FORGET SPOOL

Shimano'nun uyguladığı Soğuk dövme işlemi sonucunda kafanın yapısal mukavemet ve hasara karşı direnci artar, ağırlığı ise düşer.

Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.