Daiwa Labrax AGS 2.74m 10-50 gr 2P Spin Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Labrax AGS 2.74m 10-50 gr 2P Spin Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Labrax AGS 2.74m 10-50 gr 2P Spin Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Labrax AGS 2.74m 10-50 gr 2P Spin Olta Kamışı Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Labrax AGS 2.74m 10-50 gr 2P Spin Olta Kamışı
Ürün Kodu
LABAGS90M
Oylama
Daiwa Labrax AGS 2.74m 10-50 gr 2P Spin Olta Kamışı Executive Anvil logo Labrax AGS 2.74m 10-50 gr 2P Spin Olta Kamışı Product #: LABAGS90M
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
7.349,09 TL
% 5 Havale İndirimli 6.981,64 TL
Kazancınız 367,45 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Daiwa
  Model
  Labrax AGS 2.74m
  Uzunluk(cm)
  274
  Ağırlık(gr)
  147
  Atar(gr)
  10-50
  Kapalı Boy(cm)
  142
  Malzeme
  HVF KARBON
  Halkalar
  AGS
  Sap
  Eva
  Taşıma Kılıfı
  Bez
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Yüzük Sayısı(Adet)
  8
  Makine Yatağı
  Porte-Moulinet Exclusif

AGS /AIR GUIDE SYSTEM

AIR GUIDE SYSTEM, Adından da anlaşılacağı gibi, hava kadar hafif.      Normalde kamış üreten firmalar, kamış yüzüklerini bu işi yapan farklı bir firmadan tedarik ederek kamış imalatını tamamlar. Diğerlerinin aksine DAİWA, bu alana girmeye cesaret ederek uzun yıllara dayanan tecrübe birikimini bu alanda da takdire şayan bir şekilde konuşturdu.   

Günümüzde kamış yüzükleri, temelde paslanmaz çelik ve titanyum gibi metal malzemelerden yapılmaktadır. Geleneksel hale gelen bu anlayışı, karbon teknolojisiyle bir üst seviyeye ulaştıran Daiwa’nın 20 yıldan beri devam eden karbon yüzük düşüncesi değiştirdi.

Karbon Yüzüğün Avantajları

1) Karbondan yapılan "AGS" bugüne kadarki en hafif titanyum kılavuz sisteminden yaklaşık% 40 daha hafiftir.

2) Kazanılan hafiflik sayesinde daha güçlü ve daha tok bir kamış hissiyatı vardır.

3) Atış esnasındaki toplama süresi kısalır ve kamışın gereğinden fazla salınımı engellenir.

4) AGS sayesinde atım mesafesinde %5’den daha fazla artış sağlanır.

5) AGS karbon malzeme titanyum veya diğer metal yüzüklere kıyaslandığında kamışın yapıldığı karbon malzemeye en yakın sertlikte olmasından dolayı misinadan gelecek en küçük titreşimi bile en mükemmel şekilde kamışa aktaracaktır.HVF (Yüksek Hacimli Fiber)

Daiwa, normal karbon fiber çubukların aksine, HVF olarak adlandırılan daha az reçine içeren karbon fibere sahip kamışlar üretmektedir.

Reçine yüksek bir ağırlığa sahip olduğundan, HVF'den imal edilen çubuklar daha yoğun, daha hafif ve daha hızlı bir harekete sahiptir.


X45 ® KARBON FİBER

X45, burulma direncinin arttırılması için geleneksel 0° ve 90° açı ile katlanan karbon liflere ek olarak 45° açılı lifler ilave edilmesi ile oluşturulan özel karbon fiber malzemeyi ifade eder. Bu yapı kamışları daha güçlü ve burulmaya karşı dayanıklı hale getirir. X45 sayesinde dayanıklılık artmasına rağmen esneklik muhafaza edilir.

X45, mukavemet, kontrol ve elastikiyetin mükemmel dengesini sunar.


V JOINT

Bu karbon sargı yapı sayesinde kamış 90 derecede iken (yük) bölgesi üzerine yük çok daha eşit bindirilmiş, ek bölgesi 45 derece sargı yapısı sayesinde kuvvetlendirilerek güç kamışa eşit dağıtılmıştır.. Bu teknoloji sayesinde kamışların dahada hafif yapılabilmesine katkı sağlanmış, ek bölgelerden kırılma minimuma indirilmiştir. Ayrıca balığı daha kolay yorabilme , daha sert aksiyonlu kamışlarda uç bölgelerdeki gücü genele yayabilme mümkün olmuştur.


MICRO PITCH
Karbon tabakaların sarılması sırasında mikro pigmentli yüzey sıcak püskürtülerek vernik ihtiyacını ortadan kaldırılır. Bu sayede daha hafif bir yapı ve daha yüksek hassasiyet elde edilir. 


PORTE MOULINET EXCLUSIF
Daiwa ve Fuji ortak mühendisliği sonucu sadece Daiwa kamışlara özel makine yatağı tasarımları.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.