Shimano Moonshot Spinning Inshore 2,75m 9
Shimano Moonshot Spinning Inshore 2,75m 9
Shimano Moonshot Spinning Inshore 2,75m 9
Shimano Moonshot Spinning Inshore 2,75m 9
Shimano Moonshot Spinning Inshore 2,75m 9'0 Olta Kamışı
Ürün Kodu
21MSHOTS90ML
Oylama
Shimano Moonshot Spinning Inshore 2,75m 9'0 Olta Kamışı Executive Anvil logo Moonshot Spinning Inshore 2,75m 9'0 Olta Kamışı Product #: 21MSHOTS90ML
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 5 İNDİRİM
4.688,05 TL
KDV Dahil
4.453,65 TL
% 5 Havale İndirimli 4.230,96 TL
Kazancınız 222,68 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Moonshot Spinning
  Uzunluk(cm)
  275
  Ağırlık(gr)
  136
  Atar(gr)
  6-32
  Kapalı Boy(cm)
  141
  Malzeme
  X HI Power
  Halkalar
  Fuji K-tipi Alconite-Sıc
  Sap
  Eva
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Yüzük Sayısı(Adet)
  8
  Makine Yatağı
  Shimano
HI POWER X
Hi-Power X yapısında, kamışın en dış katmanı, bir dizi "X" şekli oluşturan karbon bantla çapraz olarak sarılır. Bandın genişliği, sarma açısı ve kamışın sarılı kısmı hedef balık türüne göre çok hassas ayarlanmıştır.    Bu üretim süreci esnekliği, artırılmış genel güçün ve ek bükülme direncinin ayarlamasına olanak tanır. Kısacası, Hi-Power X yapısı, keskin ve net bir kamış kontrolü sağlar.


FUJİ K

Fuji'nin yeni K Konseptinde tanıtılan "Hızlı Baskılama" işlemini yapmak üzere özel olarak tasarlanmış küçük halkalı, yüksek çerçeve yüzüklerdir. Bu sayede makineden boşalan misinanın oluşturduğu spiral hareler hızlı bir şekilde baskılanarak çok daha düzgün ve verimli boşalması sağlanır. Kılavuzları, düşünülenin aksine erim mesafesini arttırdığı belirlenmiştir.

KL-H kılavuzları güçlüdür, hafiftir ve Fuji mühendisliğinin onlarca yıl içinde kılavuz dizaynındaki en önemli atılımlardan biridir.

Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.