Daiwa Legalis 20 LT 2000 D Olta Makinesi (USA) Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Legalis 20 LT 2000 D Olta Makinesi (USA) Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Legalis 20 LT 2000 D Olta Makinesi (USA) Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Legalis 20 LT 2000 D Olta Makinesi (USA) Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Daiwa Legalis 20 LT 2000 D Olta Makinesi (USA)
Ürün Kodu
LEG20LT2000DA
Oylama
Daiwa Legalis 20 LT 2000 D Olta Makinesi (USA) Executive Anvil logo Legalis 20 LT 2000 D Olta Makinesi (USA) Product #: LEG20LT2000DA
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
2.151,63 TL
% 5 Havale İndirimli 2.044,05 TL
Kazancınız 107,58 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Makine ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Daiwa
  Model
  Legalis 20 LT
  Devir
  5,3:1
  Bilye(Rulman) Sayısı
  5+1
  Ağırlık(gr)
  185
  Kalama(Drag) Gücü(kg)
  5
  Bir Turda Misina Sarımı(cm)
  65
  Misina Kapasitesi(mm/metre)
  0,13/260
  Gövde(Body) Yapısı
  DS5 Karbon
  Kol Yapısı
  Alüminyum
  Kafa Yapısı
  Alüminyum
LIGHT TOUGH 
Spin makinesi olan Legalis LT serisi, daha hafif daha küçük ve daha güçlü bir yapıda tasarlanmıştır.

AUTOMATIC TOURNAMENT DRAG(Otomatik turnuva kalama)
Birçok kalama sisteminin en büyük sorunu kalama başlangıcında meydana gelen düzensizliktir.
DAİWA, yük altında kalama pulları üzerinde daha eşit bir basınç oluşturan Otomatik turnuvakalama sistemini keşfetti. Bu sayede çok daha düzenli kalama sistemine sahip makineler meydana geldi.
Diğer kalama sistemlerinde kalamanın başladığı ilk anda normalden daha yüksek bir gerilim       
meydana gelirken       
ATD sisteminde kalamanın başladığı ilk anda otomatik olarak daha düşük gerilim meydana gelir       
ve sonrasında kısa sürede gerilim normal haline döner.

AIR ROTOR

Air rotar, aynı malzemeden yapılmış normal rotorlara kıyasla % 15 daha hafiftir. Bu sayede çok düşük bir ağırlık merkezi oluşur, bu da titreşimleri azaltır ve dönme dengesini arttırır.

Air rotar sayesinde rötarın üzerinde meydana gelen gerilimler daha eşit dağılır ve rotar kollarında meydana gelen basınç daha düşük olur.

CROSS WRAP

Misinanın daha düzgün sarılmasını ve daha düzgün bir şekilde serbest boşalmasını sağlamak  için çapraz dönüşlerle optimize edilmiş sarım yöntemidir.

PE misina kullanımında önemli bir özelliktir.ABS(ADVANCED BACKLASH SYSTEM)

Daiwa tarafından geliştirilen bu sistemde, makine kafasının üst kısmı alt kısmına göre daha geniş yapılmıştır. Bu kafa yapısında sıradan kafaların tersine bir konik şekilde sarım gerçekleşir. Bu sayede atış esnasında kafadaki misina boşalırken bir anda birden çok halkanın boşalarak misinanın kuşgözü yapması engellenir. Ayrıca bu sistem sayesinde misinanın makineden daha düzenli ve dengeli boşalmasını sağlar.


DS5
DS5, DAIWA tarafından geliştirilmiş ve neredeyse zaion ile eş değer güçte olan karbon bazlı kompozit bir  malzemedir.Bu malzeme makineyi normal grafitten daha hafif ve daha güçlü yapıya kavuşturur. 
 

TOUGH DIGIGEAR

Maksimum performans ve dayanıklılık için dijital olarak geliştirilmiş özel dişli sistemidir. Bu sistem, makinenin kolundan gelen gücü rotora düzgün ve verimli bir şekilde doğrudan iletmeye yarar. Bu sayede daha pürüzsüz dönüşe sahip ve daha dayanıklı bir makine ile yakaladığınız balıktan çok daha fazla haz alırsınız.


SILENT OSCILLATION(Sessiz Salınım)

DAİWA tarafından geliştirilen Osilasyon dişlinin özel konumu ve yatağı sayesinde, benzer yapıdaki normal sistemlere kıyasla dişlinin daha sessiz, daha pürüzsüz çalışması ve daha dayanıklı olmasını sağlanmıştır.

 

AIRBAIL

Daiwa birçok makinesindeki kılavuz telini, içi boş paslanmaz boru şekilde tasarlamıştır. Bu sayede kılavuz teli hafif, sağlam ve pürüzsüz bir yapıya sahip olmuştur. Atış sonrası kılavuz telinin kapanması sonucu misinanın bir yere takılmadan kılavuz yüzüğüne kolayca kayarak ulaşması sağlanmıştır.


TWISTBUSTER

Daiwa tarafından geliştirilen bu teknoloji, misinada meydana gelen burulmayı(gam oluşumu) en aza indirmek ve sürtünme sonucu misinada meydana gelecek çizilmeyi engellemek için tasarlanmıştır.


IFINITE ANTI-REVERSE

Birçok markanın en çok sıkıntı yaşadığı fakat Daiwa’nın en güvenilir noktası olan geri dönüş bilyesi sayesinde, istenmeyen zamanlarda meydana gelen geri dönüş kaçırmaları artık yok. • 1000'den 6000'e kadar değişen modellerde, Legalis LT serisi, pek çok farklı tekniği bir araya getiren geniş bir av türü için tasarlanmıştır.   
 • LT serisi, Daiwa'nın modern spin makine tasarımı LT Konseptine olan bağlılığının başlıca örneği.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.