Daiwa Tournament X8 Braid Evo+ 135M Chartreuse İp Misina
Ürün Kodu
12761020
Oylama
Daiwa Tournament X8 Braid Evo+ 135M Chartreuse İp Misina Executive Anvil logo Tournament X8 Braid Evo+ 135M Chartreuse İp Misina Product #: 12761020
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Kalınlık (mm)
KDV Dahil
1.128,18 TL
% 5 Havale İndirimli 1.071,77 TL
Kazancınız 56,41 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Çok iyi bilinen Tournament 8 Braid, optimize edilerek daha yüksek silikon içerikli yüzey kaplaması ile EVO+ sürümü geliştirildi. Bu sayede atış esnasında kamış yüzükleri ile sürtünme ve buna bağlı ses oluşumu en aza indirgenirken erim mesafesinde fark edilir bir artma meydana geldi. 
Yeni Tournament X8 Braid EVO +, teknik olarak piyasadaki dünyanın en iyi ip misinalarından biridir. Evo+, sık kullanımda bile dağılmaz ve yuvarlak dokusunu korur. 

Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.