Daiwa Lexa Seabass 2.74m, 10-35gr 2P Spin Olta Kamışı
Ürün Kodu
LX902HMHFSAF
Oylama
Daiwa Lexa Seabass 2.74m, 10-35gr 2P Spin Olta Kamışı Executive Anvil logo Lexa Seabass 2.74m, 10-35gr 2P Spin Olta Kamışı Product #: LX902HMHFSAF
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 10 İNDİRİM
2.200,16 TL
KDV Dahil
1.980,14 TL
% 5 Havale İndirimli 1.881,14 TL
Kazancınız 99,01 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Daiwa
  Model
  Lexa Seabass
  Uzunluk(cm)
  274
  Ağırlık(gr)
  137
  Atar(gr)
  10-35
  Kapalı Boy(cm)
  142
  Malzeme
  HVF KARBON
  Halkalar
  Fuji K Fazlıte
  Sap
  Eva
  Taşıma Kılıfı
  Bez
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Yüzük Sayısı(Adet)
  8
  Makine Yatağı
  Daiwa

HVF (Yüksek Hacimli Fiber)

Daiwa, normal karbon fiber çubukların aksine, HVF olarak adlandırılan daha az reçine içeren karbon fibere sahip kamışlar üretmektedir.

Reçine yüksek bir ağırlığa sahip olduğundan, HVF'den imal edilen çubuklar daha yoğun, daha hafif ve daha hızlı bir harekete sahiptir.


X45 ® KARBON FİBER

X45, burulma direncinin arttırılması için geleneksel 0° ve 90° açı ile katlanan karbon liflere ek olarak 45° açılı lifler ilave edilmesi ile oluşturulan özel karbon fiber malzemeyi ifade eder. Bu yapı kamışları daha güçlü ve burulmaya karşı dayanıklı hale getirir. X45 sayesinde dayanıklılık artmasına rağmen esneklik muhafaza edilir.

X45, mukavemet, kontrol ve elastikiyetin mükemmel dengesini sunar.


FUJİ K

Fuji'nin yeni K Konseptinde tanıtılan "Hızlı Baskılama" işlemini yapmak üzere özel olarak tasarlanmış küçük halkalı, yüksek çerçeve yüzüklerdir. Bu sayede makineden boşalan misinanın oluşturduğu spiral hareler hızlı bir şekilde baskılanarak çok daha düzgün ve verimli boşalması sağlanır. Kılavuzları, düşünülenin aksine erim mesafesini arttırdığı belirlenmiştir.

KL-H kılavuzları güçlüdür, hafiftir ve Fuji mühendisliğinin onlarca yıl içinde kılavuz dizaynındaki en önemli atılımlardan biridir.


MICRO PITCH
Karbon tabakaların sarılması sırasında mikro pigmentli yüzey sıcak püskürtülerek vernik ihtiyacını ortadan kaldırılır. Bu sayede daha hafif bir yapı ve daha yüksek hassasiyet elde edilir. PORTE MOULINET EXCLUSIF
Daiwa ve Fuji ortak mühendisliği sonucu sadece Daiwa kamışlara özel makine yatağı tasarımları.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.