Lider Vmc İğne Zincir Fırdöndülü Çinekop Şamandırası
Ürün Kodu
L.DIP.VMC
Oylama
Lider Vmc İğne Zincir Fırdöndülü Çinekop Şamandırası Executive Anvil logo Vmc İğne Zincir Fırdöndülü Çinekop Şamandırası Product #: L.DIP.VMC
Rated 5 3.00/5 based on reviews
İğne No
KDV Dahil
25,00 TL
% 5 Havale İndirimli 23,75 TL
Kazancınız 1,25 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
  • Pazlanmaz YM-1702, zincir fırdöndü sayesinde çinekop ve lüfer gibi dişli balıkların avında kopma ve kesilmeye karşı etkili.
  • Vmc PS9255(perma steel), yüksek korezyon dirençi ve özel hassas ağız kesimi sayesinde  birden çok avda rahatlıkla kullanma,
  • Kaliteli eva mantar ve yüksek mukavemete sahip Force 0,40mm misina kullanılarak el işçiliği ile imal edilmiştir.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.