Ürün Kategorileri
Shimano Lunamis S90L 2,74M 5-21Gr Spin Olta Kamışı
Ürün Kodu
20LUNAMISS90L
Oylama
Shimano Lunamis S90L 2,74M 5-21Gr Spin Olta Kamışı Executive Anvil logo Lunamis S90L 2,74M 5-21Gr Spin Olta Kamışı Product #: 20LUNAMISS90L
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 10 İNDİRİM
4.200,90 TL
KDV Dahil
3.780,81 TL
% 5 Havale İndirimli 3.591,77 TL
Kazancınız 189,04 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Lunamis S90L
  Uzunluk(cm)
  274
  Ağırlık(gr)
  116
  Atar(gr)
  5-21
  Kapalı Boy(cm)
  141
  Malzeme
  Spiral X + Muscle Karbon Fiber
  Halkalar
  Fuji Titanium
  Sap
  Karbon Monocoque
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Yüzük Sayısı(Adet)
  8
  Makine Yatağı
  Fuji
Shimano Lunamis S90L 2,74 Mt 5-21 Gr Spin Kamış
 

Direk olarak Japon pazarından gelen Shimano Lunamis S90L 2,74 Mt 5-21 Gr Spin Kamış serisi Shimano markasının kıyıdan at çek tekniği için üretmiş olduğu en kaliteli spin kamış serisidir. Özellikle levrek avı hedeflenerek üretilmiş olan Shimano Lunamis serisi kamışlar Shimano'nun son teknolojik özelliklerini bünyesinde barındırırlar. Spiral X Core teknolojisi sayesinde inanılmaz hafif ve hassas bir kamış gövdesi elde edilmiş olup, Monocoque tutamak, Ci4+ makine yatağını yanı sıra Shimano X Guide ve Fuji Titanium SiC kombinasyonuna sahip misina kılavuz halkaları ile pek çok spincinin ilk tercihi olacakShimano Lunamisserisi sizleri bekliyor.

274 cm uzunluğunda, 5-21 g aksiyonlu, 2 parça, 141 cm taşıma uzunluğunda, 8 adet misina kılavuz halkalı, 116 gram ağırlığa sahip Shimano spin olta kamışı.

Tüm balıkçılık malzemeleri, kamp malzemeleri ve dalış malzemeleri siparişlerinizi evinizden çıkmadan, sadece bir kaç dakikanızı ayırarak Balıkmarketim'den hızlı ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Hobileriniz bizim için değerli. Bu yüzdenShimanove daha pek çok farklı markada yüz binlerce ürünü sizin beğeninize sunuyoruz. Favori hobiniz veya günlük aktivitelerinizden keyif almanız içinolta kamışlarıkategorisindeki geniş ürün yelpazemizle Shimano Lunamis S90L 2,74 Mt 5-21 Gr Spin Kamış ve benzer pek çok üründe en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize 20 yıldır kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Spiral X
Shimano Spiral X gövde teknolojisine sahip kamışlar 3 katmanlı bir gövde yapısına sahiptir. Dikey fiberlerden oluşan gövde, iç katman ve dış katman. İç ve dış katmanlar bir araya gelerek gövdeyi diagonal olarak farklı yönlere saran bir karbon bant görevi görür. Bu karbon bant geleneksel yatay katmanın aksine ekstra ağırlık eklenmeden burulma sertliği ve sağlamlık elde edilmesini olanak tanır. Bu sayede oluşan enerji hem atış esnasında hem de balıkla mücadele esnasında daha verimli kullanılır.

Hi-Power X
Hi power X gövde yapısı, gövdenin en dış katmanının çaprazlama karbon bantlar ile sarılarak tıpkı bir X harfi dizisi şekli alması ile oluşur. Karbon bantların genişliği, sarım açısı ve kamışın hangi bölümüne sarılacağı farklı balık türlerine göre özel olarak ayarlanır. Bu sayede olta kamışı üzerinde mükemmel kontrole sahip olup her türlü aksiyonu kolayca elde edebiliriz.

Nano
Shimano Nano carbon teknolojisi gövde üretiminde kullanılan Nano carbon katmanlar standart karbonlara oranla %35 daha güçlü ve %15 oranında daha hafiftir. Bu sayede kamışın toplam ağırlığı azalırken, sağlamlığı ve yapılan manevraları tepkimesi artar.

Carbon Monocoque
Shimano karbon monokok tutamak kamışa entegre şekilde üretilen oyuk bir sap tutamağını ifade eder. Bu teknoloji sayesinde tutamağa EVA veya Mantar gibi ekstra dış katmanlar sarılmaksızın konforlu bir tutamak elde edilir. Kamışın toplam ağırlığını azaltmanın yanı sıra en önemli özelliği hassaslığı %130 oranında arttırmasıdır. Bu sayede oltanın ucunda ki en ufak hareketliliği dahi kolayca hissedersiniz.

CI4+ Prefection Seat XT
Ergonomik ve hafif CI4+ makine yatağı balık avı esnasında en iyi konforu ve kavramayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.