Shimano Vanford C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Vanford C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Vanford C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Vanford C3000 Spin Olta Makinesi Lider Av ve Kamp Malzemeleri
Shimano Vanford C3000 Spin Olta Makinesi
Ürün Kodu
VFC3000F
Oylama
Shimano Vanford C3000 Spin Olta Makinesi Executive Anvil logo Vanford C3000 Spin Olta Makinesi Product #: VFC3000F
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
11.270,00 TL
% 5 Havale İndirimli 10.706,50 TL
Kazancınız 563,50 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Makine ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Shimano
  Model
  Vanford
  Devir
  5,3:1
  Bilye(Rulman) Sayısı
  7 + 1
  Ağırlık(gr)
  180
  Kalama(Drag) Gücü(kg)
  9
  Bir Turda Misina Sarımı(cm)
  78
  Misina Kapasitesi(mm/metre)
  0,30/130
  Gövde(Body) Yapısı
  CI4+
  Kol Yapısı
  Alüminyum
  Kafa Yapısı
  Alüminyum
X SHIP
Shimano tasarımı bu dişli sistemi, makine içerisinde yer alan tüm dişlilerin optimum şekilde konumlandırılması ve desteklenmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayede ağır yükler altında bile sorunsuz pürüzsüz sarım ve mükemmel bir güç aktarımı elde edilir.


CI4+
CI4, güçlendirilmiş Karbon Fiber olduğu anlamına gelir. Yeni CI4 +, Shimano'nun yeni nesil CI4 malzemesidir ve% 25 daha güçlüdür. Shimano'nun normal XT-7 grafitinden bir buçuk kat daha güçlüdür ve% 20'nin üzerinde daha hafiftir. Metal içermediği için paslanmaya karşı da dayanıklıdır. Bu nedenle, mukavemeti ve ağırlığının bir sonucu olarak, Shimano'nun çok hassas toleranslarla son derece hafif bir makara oluşturmasını sağlar.

X AERO WRAP
Aero Wrap II, Propulsion makara dudak tasarımı için optimum salınım hızları oluşturmak üzere özel olarak tasarlanmış eğime sahip bir sonsuz dişli osilasyon sistemidir. Diğer osilasyon sistemlerine göre daha uzun atış sağlarken, atış sırasında enerji kaybını önlemek için muntazam çizgi sıra sarım şekli sağlar. Böylelikle, atım mesafesi daha az sürtünme ile daha uzun olur.CROSS CARBON DRAG 
Çapraz karbon malzemeden üretilen bu kalama sistemi sayesinde çok daha hassas ve daha geniş bir kalama yelpazesi oluştu.


G FREE BODY
G Free Body teknolojisi, makaranın ağırlık merkezini kamışa yaklaştırmak için geliştirilmiştir. G Free Body, ağırlık merkezini el konumuna yaklaştırarak yorgunluğu azaltmaya ve atış konforunu artırmaya yardımcı olur.HAGANE GEAR
Sıcak dövmeden farklı olarak, Shimano’nun metalin oda sıcaklığında sıkıştırıldığı hassas soğuk dövme teknolojisi, mükemmel hassasiyet ve mukavemet sağlar. Hagane dişli ham metale yaklaşık olarak 200 ton basınç uygulanarak üretilir. Bu teknoloji ile tek bir işlemde mikron hassasiyetinde bir dişli oluşturmak için herhangi bir kesim işlemi uygulanmaz.


LONG STROKE SPOOL
Shimano'nun daha uzun atış mesafesi için daha uzun yapıda tasarlanmış yeni kafa yapısı.


MGL ROTARY 
Magnumlight Rotor diğer rotorlara nazaran % 25 daha hafiftir, daha iyi denge sunar ve % 22 daha az atalet gerektirir, bu da genel olarak daha yumuşak bir his için hareket başlatmayı ve durdurmayı kolaylaştırır. Geleneksel simetrik rotor yapım yöntemi revize edilerek, ek dengeleme ağırlığı ihtiyacını ortadan kaldırarak toplam ağırlık daha da düşürüldü ve atalet azaltıldı.


MİCROMODULE GEAR
Mükemmel hassasiyetle üretilmiş bu dişliler sayesinde sorunsuz bir güç ve aktarım sağlanır. Bu sayede güçten ödün vermeden çok daha uzun ömürlü pürüzsüz sarım elde edilir. 


One Piece Bail 
Tek Parça klavuz teli, misinanın, herhangi bir engele takılmadan rahatlıkla kılavuz yüzüğü yatağına ulaşmasına izin verir. Bu sayede daha yüksek av konforu elde edilir.


PROPULSION LINE MANAGEMENT SYSTEM
Shimano'nun tasarladığı yeni makara dudak tasarımıdır. On binlerce atış testi ve bilgisayar simülasyonları sayesinde, bu yeni makara dudağı tasarımının standart makara dudak tasarımına göre daha uzun atım mesafeleri sağladığı, geri tepmeleri ve rüzgar düğümlerinin oluşmasını önlediği tespit edilmiştir. Ayrıca, atım sırasında misinanın makaradan daha küçük ilmekler halinde akmasına izin verir. 


S A-RB 
A-RB rulmanlar, standart paslanmaz çelik bilyalı rulmanlara göre korozyona en az 10 kat daha dirençli olmasını sağlayan A-RB işleme sürecinden geçmiş paslanmaz çelik bilyalı rulmanlardır. S A-RB , A-RB rulmanlarının yanı sıra dönüşü engelleyen tuz veya kum vb. gibi malzemelerin rulman içerisine girme olasılığını azaltan kalkanlara sahiptir.


SILENT DRIVE
Tüm gövde tasarımından, tahrik dişlisi, sonsuz mil, sonsuz mil pimi ve sonsuz mil dişlisi dahil olmak üzere aktarma organının en karmaşık parçalarına kadar, her parça dikkatlice gözden geçirildi ve en küçük boşluklar ve yalpalamalar minimize edilerek mükemmel sessiz bir sarım elde edildi.


X PROTECT
X-Protect, su itici kaplama ile özel tasarlanmış su kanallı labirent yapısını birleştirerek, hafif dişli ve rotor dönüşünden ödün vermeden yüksek düzeyde su direnci sağlar.


WATERPROOF DRAG 
Kalama kapağı altında kullanılan sızdırmaz conta sayesinde su ve toz vb. istenmeyen malzemelerin izolasyonu sağlanmıştır.

Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.