Ürün Kategorileri
Fujin Curvy Lrf Jig Head
Ürün Kodu
8682118504643
Oylama
Fujin Curvy Lrf Jig Head Executive Anvil logo Curvy Lrf Jig Head Product #: 8682118504643
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Zokalı İğne No
KDV Dahil
22,00 TL
% 5 Havale İndirimli 20,90 TL
Kazancınız 1,10 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Yeni Fujin Curvy Jig Head, LRF (Light Rock Fishing) avları için özel olarak tasarlandı. Uzun arge çalışmaları sonucunda denizlerimizde en çok kullanılan ve güven veren iğne yapıları göz önüne alınarak tasarlandı. Özel silikon tutucu çentiği sayesinde silikonlarınızla uzun süre av yapmanıza olanak tanır.
10 farklı gramajı ve 3farklı iğne boyu ile istavrit avından, levrek avına kadar güvenle kullanabileceğiniz formda kullanıma sunuldu.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.