Ürün Kategorileri
Decoy X-S51 Quattro Dörtlü Maket Balık İğnesi
Ürün Kodu
4989540809860
Oylama
Decoy X-S51 Quattro Dörtlü Maket Balık İğnesi Executive Anvil logo X-S51 Quattro Dörtlü Maket Balık İğnesi Product #: 4989540809860
Rated 5 3.00/5 based on reviews
İğne No
KDV Dahil
56,00 TL
% 5 Havale İndirimli 53,20 TL
Kazancınız 2,80 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Decoy iğnelerin en çok sevilen ve tercih edilen modelinden olan  Decoy X-S51 4lü Maket Balık İğnesi,  spin avlarınızın vazgeçilmezi olacak. Solid-System özelliği sayesinde korozyona karşı ekstra güçlendirilmiştir,uzun süre kullanıma uygundur. Daha önce 4 lü iğne kullanmadıysanız eğer,kesinlikle deneyip farkı görmelisiniz.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.