Ürün Kategorileri
SavageGear Custom UL 221 cm 3-10 gr 2 Parça Spin Kamışı
Ürün Kodu
50172
Oylama
SavageGear Custom UL 221 cm 3-10 gr 2 Parça Spin Kamışı Executive Anvil logo Custom UL 221 cm 3-10 gr 2 Parça Spin Kamışı Product #: 50172
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
708,18 TL
% 5 Havale İndirimli 672,77 TL
Kazancınız 35,41 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Kamış ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Savage Gear
  Model
  Custom UL 221
  Uzunluk(cm)
  221
  Ağırlık(gr)
  119
  Atar(gr)
  3-10
  Kapalı Boy(cm)
  114
  Malzeme
  Toray KARBON
  Halkalar
  CC SIN
  Sap
  Eva
  Taşıma Kılıfı
  Bez
  Parça Sayısı(Adet)
  2
  Makine Yatağı
  Savage Gear
Ünlü markanın en üst düzey spin kamış modeli olan CUSTOM serisi şimdide Lrf modeli ile karşınızda.2,23mt boy,3-10 gram aksiyon ve 119 gram ürün ağırlığı.
Danışmanımız ve profesyonel ekibimizle sürdüğümüz 2 yıllık çalışmalar sonucunda tüm  Avrupa'da sahte atılarak yapılan modern balık avcılığına yönelik üst düzey kamışların hazırlanmasında önemli mesafe kat ettik. Her bir kamış özel balık avcılığı tiplerine göre özel olarak hazırlandı. Mükemmel hafif Toray karbon fiber çatı ve süper dengeli aksiyon, bu kamışlarda yeni ve yaratıcı Coil Control halkaları, Fuji Gold marka makine takma düzeneği ve AAAA mantar sapla donatılarak inanılmaz bir güç, dayanıklılık ve hassasiyet elde edildi. Ustalar için özelleştirildi,  gereksiz ayrıntılar sadeleştirildi. 
Savage gear Custom Kamışlarına ait özellikler
CC SIN Halkalar
Japon Toray    Karbon
Fuji Gold    marka  R/S
AAAA Mantar saplar
Her an emrinize amade lüks kamış çantası da ekstra.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.