Strike Pro Jg-005 A Cyber Vibe 35 Serisi Suni Yem
Ürün Kodu
JG005A-787
Oylama
Strike Pro Jg-005 A Cyber Vibe 35 Serisi Suni Yem Executive Anvil logo Jg-005 A Cyber Vibe 35 Serisi Suni Yem Product #: JG005A-787
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
196,42 TL
% 5 Havale İndirimli 186,60 TL
Kazancınız 9,82 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Tüm avcı balıkları cezbedebilecek eşsiz vibrasyon aksiyona sahip ve özellikle tatlı suda alabalık, somon, kasna, perch ve sudak avında çok etkili bir ürün.
3,5cm boyda ve 4,5gr ağırlıkta.

Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.