Ürün Kategorileri
Daiwa Crossfire 4000 SR Olta Makinesi
Ürün Kodu
CF4000SR
Oylama
Daiwa Crossfire 4000 SR Olta Makinesi Executive Anvil logo Crossfire 4000 SR Olta Makinesi Product #: CF4000SR
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
519,45 TL
% 5 Havale İndirimli 493,48 TL
Kazancınız 25,97 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 • Makine ÖzellikleriAç / Kapat
  Marka
  Daiwa
  Model
  Crossfire 4000 SR
  Devir
  5,,3:1
  Bilye(Rulman) Sayısı
  3+1
  Ağırlık(gr)
  390
  Kalama(Drag) Gücü(kg)
  6
  Bir Turda Misina Sarımı(cm)
  95
  Misina Kapasitesi(mm/metre)
  0,35/190
  Gövde(Body) Yapısı
  Grafit
  Kol Yapısı
  Alüminyum
  Kafa Yapısı
  Alüminyum
  Yedek Kafa
  yok

DİGİGEAR

Maksimum performans ve dayanıklılık için dijital olarak geliştirilmiş özel dişli sistemidir. Bu sistem, makinenin kolundan gelen gücü rotora düzgün ve verimli bir şekilde doğrudan iletmeye yarar. Bu sayede daha pürüzsüz dönüşe sahip ve daha dayanıklı bir makine ile yakaladığınız balıktan çok daha fazla haz alırsınız.ABS(ADVANCED BACKLASH SYSTEM)

Daiwa tarafından geliştirilen bu sistemde, makine kafasının üst kısmı alt kısmına göre daha geniş yapılmıştır. Bu kafa yapısında sıradan kafaların tersine bir konik şekilde sarım gerçekleşir. Bu sayede atış esnasında kafadaki misina boşalırken bir anda birden çok halkanın boşalarak misinanın kuşgözü yapması engellenir. Ayrıca bu sistem sayesinde misinanın makineden daha düzenli ve dengeli boşalmasını sağlar.TWİSTBUSTER

Daiwa tarafından geliştirilen bu teknoloji, misinada meydana gelen burulmayı(gam oluşumu) en aza indirmek ve sürtünme sonucu misinada meydana gelecek çizilmeyi engellemek için tasarlanmıştır.


Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.