Hansen Pilgrim Kaşık 8,9 cm 32 gr
Ürün Kodu
17938
Oylama
Hansen Pilgrim Kaşık 8,9 cm 32 gr Executive Anvil logo Pilgrim Kaşık 8,9 cm 32 gr Product #: 17938
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Renk
KDV Dahil
166,44 TL
% 5 Havale İndirimli 158,12 TL
Kazancınız 8,32 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Ürün Özellikleri

Hansen markasının en çok satan kaşık modellerinden bir tanesi olan Pilgrim kaşık,22 gr ağırlık,78 mm kaşık boyu ve S şeklindeki kıvrımı sayesinde suda çok dikkat çekici aksiyonlar yaparak predatör balıkların oldukça dikkatini çekerek cezbeder ve keyifli bir av yapmanıza olanak sağlar.

Tatlı suda Turna,Somon ve Alabalık avlarında Denizde ise Lüfer ve Levrek avlarında oldukça etkili bir suni yemdir.Hansen Pilgrim suni yemler tuzlu sulardaki korozyona oldukça dayanıklı olup paslanmazdır.Hansen Pilgrim suni yemlerin üzerinde Mustad üçlü iğne vardır.
Merkezi Trabzon'da bulunan Trabzon Av Kamp, balıkçılık ve balık avı malzemeleri, atıcılık ve kara avı malzemeleri, outdoor, doğa sporları ürünleri ve aksesuarlarının perakende satışını yapmaktadır. Özellikle balık avı ve balıkçılık üzerine deneyimi bulunan firmamız müşterilerini ürünler hakkında bilgilendirmekte ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan liderav.com ürünlerini Trabzon Av Kamp güvencesi ile tedarik ediyor. Ateşli silahlar ve fişeklerinin internet üzerinden satışı yasak olduğundan sitede yayınlanan bu kategorilerdeki ürünler bilgi amaçlıdır.
Liderav.com
Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Trabzon Av Kamp Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller liderav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.